Společnost WOOD & Company představila na trh nový realitní fond pro drobné investory

Finanční skupina WOOD & Company založila nový investiční fond WOOD & Company Realitní – otevřený podílový fond. Jedná se fond pro drobné investory, který využije zkušeností nejlepších odborníků na komerční nemovitosti v rámci investiční skupiny.
WOOD & Co. Office podfond WOOD & Co. Office podfond Detaily fondu
WOOD & Co. Retail podfond WOOD & Co. Retail podfond Detaily fondu
WOOD & Company Realitní – OPF WOOD & Company Realitní – OPF Detaily fondu

Finanční skupina WOOD & Company založila nový investiční fond WOOD & Company Realitní – otevřený podílový fond. Je určen pro retailové klienty, kteří tak mohou participovat na silném portfoliu a atraktivních investicích WOOD & Company, investičního fondu s proměnným základním kapitálem, a.s., jednoho z nejvýkonnějších realitních fondů v Česku a na Slovensku. Minimální investice do nového retailového fondu je 100 korun. Investici bude možné realizovat prostřednictvím online investiční platformy opPortunity od Portu, která zveřejnila podmínky prodeje v průběhu března. Očekávaný čistý výnos dlouhodobě cílí do rozmezí 7-9 % p. a.

Nový fond WOOD & Company Realitní – otevřený podílový fond bude investovat souběžně s již existujícím Fondem do stávajících i nových nemovitostních projektů ze segmentu kancelářských budov a maloobchodních center v Česku, na Slovensku a v Polsku. Fond nakupuje a spravuje nemovitosti od roku 2016, patří k nejvýkonnějším investičním fondům pro kvalifikované investory v daném segmentu a pravidelně se umisťuje na předních místech nejlépe hodnocených realitních fondů v Česku. Podfond zaměřený na kancelářské budovy loni připsal investorům korunové zhodnocení 14,35 % a podfond investující do maloobchodních center dokonce 21,07 %, čímž se zařadil mezi vůbec nejvýnosnější korunová aktiva roku 2022.

Vedení společnosti se domnívá, že českým investorům přinese atraktivní příležitost, jak si prostřednictvím nového retailového fondu sáhnout na investice do komerčních nemovitostí a zároveň těžit ze zkušeností nejlepšího týmu odborníků ve střední Evropě. Fond umožní drobným investorům investovat do komerčních nemovitostí, které jsou ve střednědobém a dlouhodobém horizontu prokazatelně stabilním a výkonným aktivem schopným porážet inflaci. 

Zpět na přehled

Nahoru