TESLA IS se mění na ATRIS IS

TESLA investiční společnosti, a.s. projde v květnu velkou změnou - bylo rozhodnuto dát společnosti novou vizuální tvář a také název.
ATRIS Realita nemovitostní fond ATRIS Realita nemovitostní fond Detaily fondu

TESLA bude nyní na trhu působit pod novým názvem ATRIS investiční společnost, a.s. a to od 15.5.2023

Jak uvádí vedení společnosti, důvod proč k tomuto kroku a změně názvu a loga přistoupili, je jednoduchý. Značka TESLA má mnoho různých možných spojení, jako jsou automobily nebo televizory a další elektronika. Vedení společnosti se proto rozhodlo dát investiční společnosti jasnou a silnou profilaci a oslovit investory unikátní značkou. A tou ATRIS je.

Investiční společnost ATRIS bude dále společně rozšiřovat portfolio investic o prémiové projekty skupiny AMADEUS Real Estate v prestižních lokalitách, jako je například pražský Obchodní dům Máj.  

Cílem je v rámci společnosti ATRIS stavět na tom, co dlouhodobě dobře funguje a současně přinášet významná vylepšení. Všechny stávající produkty, investice a spolupráce zůstávají stejné jako doposud. Fond Realita bude nadále investovat obezřetně a konzervativně, aby s minimálním rizikem dobře zhodnocoval prostředky svých klientů. 

Zpět na přehled

Fotogalerie

Nahoru