Změny v představenstvu REICO IS ČS

Představenstvo REICO investiční spolešnosti České spořitelny posílila Darina Lišuchová., která v REICO IS ČS pět let řídila oddělení Legal & Compliance.

Představenstvo REICO investiční spolešnosti České spořitelny posílila Darina Lišuchová., která v REICO IS ČS pět let řídila oddělení Legal & Compliance. Kromě dosavadní agendy bude mít nyní na starosti i oblast risk managementu. Do pozice místopředsedy představenstva se po odchodu Jaromíra Kohouta posunul Miloš Novák, který zůstane zodpovědný za finance, prodeje a IT.  Předsedou představenstva REICO investiční společnosti s odpovědností za nemovitostní složku bude i nadále Tomáš Jandík. 27.dubna 2020: ČS nemovitostní fond kupuje první dvě fáze PNK Park Sereď na Slovensku.

ČS nemovitostní fond, obhospodařovaný REICO investiční společností České spořitelny, a.s., kupuje první dvě fáze PNK Park Sereď na Slovensku. Hodnota nové akvizice fondu činí přibližně 835 mil. Kč (30,6 mil. EUR). Fond tak navyšuje počet vlastněných nemovitostí na 19 a rozšiřuje tím sektorovou a regionální diverzifikaci svého prémiového nemovitostního portfolia. „Akvizice prvních dvou fází PNK Park Sereď zvyšuje regionální a sektorovu diverzifikaci našeho portfolia a snižuje tak riziko na portfoliové úrovni. Zároveň nám tato investice zvyšuje výkonnostní potenciál fondu na dlouhou dobu, a to především díky dlouhému závazku kvalitních nájemců setrvat v tomto prémiovém logistickém projektu“ říká Tomáš Jandík, předseda představenstva REICO IS ČS.           

Zpět na přehled

Fotogalerie

Nahoru