Accolade - dosažení radostného milníku

Fond Accolade oznámil dokončení fáze prefabrikace největšího logistického objektu v České republice určeného pro módní řetězec.
Accolade Industrial Fund Accolade Industrial Fund Detaily fondu

Fond Accolade představuje významný milník v technologii výstaby logistických a skladových centrech na území České republiky. Po dokončení projetku je objekt stane největším a nejvyšším logistickým centrem u nás.

Obrovský rozsah a inovativní design

S rozlohou téměř 250 000 metrů čtverečních to není jen velký projekt - je to obrovský skok v logistické infrastruktuře. Konstrukce objektu dosahuje v některých úsecích výšky až 20 metrů a překonává tak běžné standardy pro logistické objekty. Kromě architektonického významu projekt také významně přispívá k zaměstnanosti, neboť vytváří více než 1 000 pracovních míst a podporuje místní trh práce.

Udržitelnost v samé podstatě

V souladu se závazkem nájemce dosáhnout do roku 2040 nulové uhlíkové stopy posouváme hranice ekologické výstavby. Nepoužívá se PVC a střecha se solárními panely podtrhuje naši oddanost životnímu prostředí. Budova usiluje o získání certifikace BREAAM na nejvyšší úrovni „Outstanding“.

Zpět na přehled

Nahoru