ATRIS akvizicí paláce Bristol posiluje portfolio

Investiční společnost ATRIS rozšiřuje portfolio fondu Realita o ikonický Palác Bristol, situovaný v historickém jádru Prahy. Tato akvizice přichází po rekordním zhodnocení fondu Realita, který již dosáhl 94 % nárůst hodnoty od svého vzniku.
ATRIS Realita nemovitostní fond ATRIS Realita nemovitostní fond Detaily fondu

Historie a rekonstrukce: Respekt k minulosti s pohledem do budoucnosti

Palác Bristol, původně postavený jako hotel v 19. století, prošel nedávno rozsáhlou a citlivou rekonstrukcí. Důraz byl kladen na zachování historického charakteru, zároveň byly budovy modernizovány pro zvýšení energetické efektivity. Tento přístup zajišťuje, že Palác Bristol zůstává nejen architektonickým skvostem, ale i moderně funkční nemovitostí.

Unikátní umístění a vybavení: Slibná příležitost pro naše investory

Palác se nachází několik kroků od Staroměstského náměstí a nabízí mix obytných a komerčních prostor, včetně gastronomie a maloobchodu. Unikátnost objektu podtrhuje i hudební klub v suterénu a vlastní podzemní parkování, což v historickém centru města představuje významnou přidanou hodnotu.

Strategie a vize: Dlouhodobý růst a stabilita

Akvizice formou share deal je strategickým krokem pro posílení udržitelnosti a výnosnosti portfolia fondu. Palác Bristol s dlouhodobými nájemními smlouvami a výhodnou polohou v historickém centru města slibuje být stabilním a atraktivním přínosem pro investory ATRIS.

Zpět na přehled

Fotogalerie

Nahoru