Fond Tesla Realita dokončil další akvizici

Fond Tesla Realita dokončil akvizici obchodního podílu ve společnosti ARE Ruzyně a. s., která vlastní multifunkční objekt DELTA, což je další dobrou zprávou pro investory ještě před Vánocemi. Multifunkční objekt DELTA je centrem obchodu a služeb v sídlišti na Dědině v západní části Prahy 6 s výborným přístupem jak do centra města, tak i na blízké letiště a velmi jednoduchým napojením na dálniční síť. Původní stavby z 80. let byly kompletně rekonstruovány v roce 2010 a jsou díky pravidelné údržbě ve výborném stavebně-technickém stavu.
ATRIS Realita nemovitostní fond ATRIS Realita nemovitostní fond Detaily fondu

V obou budovách je celkem přes 13 000 m2 pronajímatelných ploch, ve společné podzemní části je 70 garážových stání. Objekty jsou prakticky ze 100 % pronajaty – kromě obchodů zajišťujících lokální zásobování (například supermarket Billa, drogerie, lékárna, pekařství atd.) a služeb (Česká pošta, Úřad městské části Praha 6) je celé jedno patro budovy B koncipováno pro soukromé lékařské ordinace zajišťující ambulantní péči. V objektech jsou zastoupeny také státní organizace, a to především složky Policie ČR.  Mix nájemců je z hlediska řízení dlouhodobé obsazenosti ideální.

Dostupnost lokality a její atraktivitu ještě zvýší prodloužení tramvajové linky, které se aktuálně realizuje. Nová zastávka tramvajové linky tak bude přímo před objektem a pouze několik stanic tramvají ke stanici metra.

V okolí také významní developeři (Central Group, Geosan) plánují rozsáhlou výstavbu cca 2 200 bytů a infrastruktury. Rozšíření možností bydlení také výrazně zvýší potenciál centra obchodu a služeb.

Tyto plánované, resp. již probíhající rozvojové aktivity, zajišťují udržitelnost pronájmů, respektive zlepšují šanci investorů na vyšší výnosnost objektu. Protože Fond Realita má uzavřenu opční smlouvu na nákup podílu 100 % ve společnosti, proto bude po částech nakupovat další podíly až do 100 %.

Zpět na přehled

Fotogalerie

Nahoru