Fond ZDR Public rozšiřuje své portfolio o retail park Topoľčany na Slovensku

Skupina nemovitostních fondů ZDR Investments posiluje svou pozici na Slovensku nákupem retail parku Topoľčany v celkové hodnotě 10,7 milionů eur. Touto akvizicí rozšiřuje portfolio fondu Public na 23 nemovitostí.
ZDR Investments Public Real Estate ZDR Investments Public Real Estate Detaily fondu

Na pronajímatelné ploše o velikosti téměř 9.000 m² provozuje své prodejní jednotky pestrá škála nájemců. Mezi největší z nich patří potravinářský řetězec Billa a dánský řetězec JYSK. Doplňují je INTERSPORT, PLANEO Elektro, GATE, dm drogerie, diskontní prodejny Pepco, KiK a další. Složení nájemců retail parku Topoľčany odpovídá strategii fondu Public, orientované převážně na regionální retail parky se silným zastoupením segmentu potravin a diskontu.

Tomáš Hozlár, ředitel akvizic skupiny ZDR, k nákupu dodává: „Tato akvizice posiluje naši pozici v regionu a přináší do našeho portfolia další atraktivní nemovitost s vysokou hodnotou. Navíc již nyní zaznamenáváme zvýšenou poptávku nájemců po dalších obchodních jednotkách, a proto začínáme jednání o možnostech rozšíření retail parku o novou navazující etapu."

Nákup retail parku Topoľčany posiluje postavení fondu ZDR Public na trhu a navazuje na strategii skupiny, která je zaměřená na investování do kvalitních nemovitostí s bonitními nájemci a dlouhodobými smlouvami.

Zpět na přehled

Fotogalerie

Nahoru