Retail park Hustopeče: nová akvizice fondu REALIA

Fond kvalifikovaných investorů REALIA FUND SICAV, a.s., který se zaměřuje výhradně na nákup a provoz retail parků v regionech, posiluje svou pozici nákupem retail parku v Jihomoravském kraji. Touto akvizicí se portfolio fondu rozrostlo na 16 nemovitostí v celkové hodnotě přes 1,9 miliardy korun.
REALIA Fund Retail Parks REALIA Fund Retail Parks Detaily fondu

Nový retail park o velikosti 3 300 m2 pronajímatelné plochy obsahuje 8 prodejen renomovaných značek: ROSSMANN, SPORTISIMO, PEPCO, KiK, SUPER ZOO, DATART, Orion a Wiky. Všichni nájemci profitují z přímého sousedství navazujícího hypermarketu KAUFLAND.

Tato akvizice odpovídá investiční strategii fondu Realia, který od svého založení investuje výhradně do 100% pronajatých retail parků s bonitními nájemci, jejichž služby jsou orientovány na základní potřeby obyvatel, jako jsou potraviny, drogerie a lékárenské potřeby.

Retail park je plně pronajat s průměrnou délkou nájemních smluv přesahující 6 let. Projekty do portfolia fondu jsou nakupovány off-market přímo od developera. Podmínky prodeje i načasování je dopředu domluvené s developerem, který se dlouhodobě specializuje na výstavbu retail parků. 

Celá nákupní zóna návštěvníkům nabízí hypermarket Kaufland, samoobslužné mycí centrum aut a osm obchodů s elektrem, oblečením, hračkářstvím, domácími, sportovními a chovatelskými potřebami a dalším sortimentem. Do areálu se zákazníci mohou dostat autem, v okolí obchodů je připraveno přes 200 parkovacích míst. Využít mohou i veřejnou dopravu.

Zpět na přehled

Nahoru