ZFP realitní fond koupil administrativní budovu v Bratislavě

V květnu 2023 rozšířil ZFP realitní fond své portfolio nemovitostí o administrativní budovu Landererova 12, která je součástí moderní čtvrti Eurovea City nacházející se na nábřeží řeky Dunaj v Bratislavě.
ZFP realitní fond ZFP realitní fond Detaily fondu

ZFP Realitní fond rozšíšil portfolio svých nemovitostí o moderní administrativní budovu na nábřeží řeky Dunaj v Bratislavě.

Budova se nachází v pěší vzdálenosti od nákupního centra Eurovea, zaujímá polohu v hlavní obchodní zóně s výbornou občanskou vybaveností a dopravní obslužností. Její výjimečnou viditelnost zaručuje velkoplošná reklamní LED obrazovka, která je umístěna na fasádě budovy. Nemovitost se rozkládá na 16 nadzemních podlažích a její pronajímatelná plocha činí 23 330 m2, zastavěná plocha podzemních garáží je více než 4 500 m2 a disponuje 376 parkovacími místy. Landererova 12 je sídlem Evropského orgánu pro pracovní záležitosti (ELA), první agentury Evropské unie sídlící na území Slovenska. Mezi další nájemce patří významné společnosti jako Lenovo nebo SWAN.

Jedná se o technologicky vyspělou administrativně-obchodní budovu nejnovější generace, která byla postavena podle nejvyšších standardů v oblasti udržitelnosti, o čemž svědčí zelený certifikát LEED Gold.

Zpět na přehled

Nahoru